Silver unor ett par

Silver unor ett par
Silver unor ett par
Silver unor ett par
Silver unor ett par
Silver unor ett par
Silver unor ett par
Silver unor ett par
Silver unor ett par

Klubbat för:

140 EUR

200 EUR

URNOR, ett par, inport stämplar 813 silver, Linkova Helsingfors 1967, invändigt förgyllda, höjd 18,5 cm, total vikt 490 g

Graveringar

614473

2019-02-25