John Sten

John Sten
John Sten

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN STEN (1879-1922): Landskap, signerad John Sten, akvarell på papper, ca 13x21 cm

fläckar, slitage

614479

2019-02-19