Marianne Westman skärbrädor Rörstrand
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARIANNE WESTMAN, skärbrädor, 6 st, Rörstrand, bl.a "Frisco", "Koster", "Eden", "Primula", 1900-talets mitt, flintgods, längd ca 19-37 cm
Bruksslitage, en av de mindre skärbrädorna med mindre avslag på baksidan
614483
2019-02-16