Marianne Westman skärbrädor Rörstrand

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MARIANNE WESTMAN, skärbrädor, 6 st, Rörstrand, bl.a "Frisco", "Koster", "Eden", "Primula", 1900-talets mitt, flintgods, längd ca 19-37 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, en av de mindre skärbrädorna med mindre avslag på baksidan

614483

Päivämäärä:

2019-02-16