Bokstöd

Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKSTÖD, 1900-talets mitt, stomme i alabaster, i form av uggla på sockel, höjd ca 16 cm

Smärre slitage

614498

2019-02-14