Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SEVERIN HANSEN, skrivbord, Haslev Møbelfabrik, Danmark 1960-tal, jakaranda, i sargen fyra lådor, höjd 71, 143 x 75 cm
bruksslitage
614501
2019-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här