Severin Hansen, skrivbord, Haslev Møbelfabrik

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SEVERIN HANSEN, skrivbord, Haslev Møbelfabrik, Danmark 1960-tal, jakaranda, i sargen fyra lådor, höjd 71, 143 x 75 cm

bruksslitage

614501

2019-03-07