Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
RÖRSTRAND, "Lönegren", "Bohus", skålfat, vas, stengods, 1900-talets mitt, polykrom dekor, vasens höjd 23, skålens diameter 28 cm
Slitage
614518
2019-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här