Rörstrand vas samt skålfat

Rörstrand vas samt skålfat
Rörstrand vas samt skålfat
Rörstrand vas samt skålfat
Rörstrand vas samt skålfat
Rörstrand vas samt skålfat
Rörstrand vas samt skålfat
Rörstrand vas samt skålfat
Rörstrand vas samt skålfat
Rörstrand vas samt skålfat
Rörstrand vas samt skålfat
Rörstrand vas samt skålfat
Rörstrand vas samt skålfat

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RÖRSTRAND, "Lönegren", "Bohus", skålfat, vas, stengods, 1900-talets mitt, polykrom dekor, vasens höjd 23, skålens diameter 28 cm

Slitage

614518

2019-02-14