Permona-Smide Ateljé Armband
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
PERMONA -SMIDE ATELJÉ, armband, Helsingborg, 1978, genombruten modell med strukturerad yta, integrerat kistlås med dubbla säkerhetsöglor, signerad Permona-Smide Handarbete, rödguld, 18K, bredd ca 25 mm, längd ca 19 cm, vikt ca 59.7 gr
Lätt slitage.
614522
2019-02-16