Permona-Smide Ateljé Armband

Permona-Smide Ateljé Armband
Permona-Smide Ateljé Armband
Permona-Smide Ateljé Armband
Permona-Smide Ateljé Armband
Permona-Smide Ateljé Armband
Permona-Smide Ateljé Armband
Permona-Smide Ateljé Armband
Permona-Smide Ateljé Armband
Permona-Smide Ateljé Armband
Permona-Smide Ateljé Armband

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

16 000 SEK

PERMONA -SMIDE ATELJÉ, armband, Helsingborg, 1978, genombruten modell med strukturerad yta, integrerat kistlås med dubbla säkerhetsöglor, signerad Permona-Smide Handarbete, rödguld, 18K, bredd ca 25 mm, längd ca 19 cm, vikt ca 59.7 gr

Lätt slitage.

614522

2019-02-16