Yrjö Edelmann litografi

Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): (2) Inslagna kompositioner, signerade Y Edelman, 102/150 samt H.C, färglitografi, bildstorlek ca 88x62 cm

614526

2019-02-14