Sylvia Lechovius skål

Sylvia Lechovius skål
Sylvia Lechovius skål
Sylvia Lechovius skål
Sylvia Lechovius skål
Sylvia Lechovius skål
Sylvia Lechovius skål

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYLVIA LEUCHOVIUS, skålfat, Rörstrand, stengods, glaserat i blått samt gult, signerad Leuchovius, diameter 25 cm

Krackelering

614541

2019-02-14