Breitling Chronomat armbandsur
Klubbat för:
8 000 SEK
10 000 SEK
BREITLING CHRONOMAT ARMBANDSUR, automatiskt urverk, stål, safirglas, kronograf med tim och minuträknare, datum, senare präglad läderrem ej Breitling, ref B13047, serie nr 1-03629, diam 39 mm, box samt manualer och garanti/ inköpshandling daterad -91 medföljer
Bruksslitage,osäker kronograf funktion, fungerar vid inlämning, ej funktionsgaranti
614566
2019-02-14