Breitling Chronomat armbandsur

Klubbat för:

8 000 SEK

10 000 SEK

BREITLING CHRONOMAT ARMBANDSUR, automatiskt urverk, stål, safirglas, kronograf med tim och minuträknare, datum, senare präglad läderrem ej Breitling, ref B13047, serie nr 1-03629, diam 39 mm, box samt manualer och garanti/ inköpshandling daterad -91 medföljer

Bruksslitage,osäker kronograf funktion, fungerar vid inlämning, ej funktionsgaranti

614566

2019-02-14