Såssnipor och servettring i silver
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÅSSNIPOR, 2 st, samt. SERVETTRING, silver,1800-talets första hälft, ena såssnipan sannolikt senare, rokokostil, ena såssnipan stämplad Gustaf Friedrich Richter, servettringen stämplad Johan Erik Brandt, vikt ca 351 g
Stämplar nednötta på ena såssnipan
614567
2019-02-14