Kolonnskåp

Kolonnskåp
Kolonnskåp
Kolonnskåp
Kolonnskåp
Kolonnskåp
Kolonnskåp
Kolonnskåp
Kolonnskåp

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KOLONNSKÅP, 1800-talets andra hälft, bemålat, höjd ca 109, diameter 42 cm
Enligt uppgift inredning från fartyg

Nyckel saknas, senare bemålat, slitage

614570

2019-02-14