Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KOLONNSKÅP, 1800-talets andra hälft, bemålat, höjd ca 109, diameter 42 cm
Enligt uppgift inredning från fartyg
Nyckel saknas, senare bemålat, slitage
614570
2019-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här