Michel Fingesten etsning

Michel Fingesten etsning
Michel Fingesten etsning
Michel Fingesten etsning
Michel Fingesten etsning
Michel Fingesten etsning
Michel Fingesten etsning

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

MICHEL FINGESTEN (Österrike, 1884-1943): (2) Erotiska figurscener, signerade Fingersten, stämpel a tergo "Michel Finge sten (Austria 1884-1943), Putanesca Originale Su Rame Pointe Seche Kupferstich Copper-Engraving Kopergravure", kolorerad torrnål, bladmått ca 35x25 cm, oramade

Gulnade, ett blad med hanteringsveck

614588

2019-02-14