Blomstertrappa

Blomstertrappa
Blomstertrappa
Blomstertrappa
Blomstertrappa
Blomstertrappa
Blomstertrappa
Blomstertrappa
Blomstertrappa
Blomstertrappa
Blomstertrappa
Blomstertrappa
Blomstertrappa

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BLOMSTERTRAPPA, Småland, sent 1800-tal, grönmålad ek med skuren dekor, delvis genombruten, 7 plan för krukor, längd 122 cm, djup 60 cm, höjd 68 cm

Kraftigt slitage, färgavskav, listslitage, märken

614589

2019-02-16