W A Bolin fat

W A Bolin fat
W A Bolin fat
W A Bolin fat
W A Bolin fat
W A Bolin fat
W A Bolin fat
W A Bolin fat
W A Bolin fat

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

W A BOLIN, fat, 1900-talets andra hälft, orange och brun emaljerad mässing med dekor i form av Sparbanksek, märkt undertill, längd ca 21 cm

Mindre krackelyring på emaljerad ytan, några mindre nagg på emalj vid kanten

614592

2019-02-16