Bodhisattva brons Sinotibetansk

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BODHISATTVA, förgylld brons, Sinotibetansk, 1900-tal, med inläggningar, höjd ca 22 cm

614603

2019-02-15