Ljusstakar silver

Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 2 par, silver, 1 par, Ceson Guldvaru, Göteborg, 1961, 1 par, Markströms Guldsmeds, Uppsala, 1967, fyllda fötter, höjd ca 8.5 och 15 cm, lösa manschetter medföljer

Bruksslitage, anlöpning, mindre bucklor, nagg på manschetter

614609

2019-02-16