Kumi Sugai Internationell grafik

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KUMI SUGAI, (Japan 1919-96): "Naissance", Komposition, litografi i fem färger, signerad Sugai, EA, 1957, bladstrl 65x49 cm

Utställt: Court Gallery, Copenhagen

614617

2019-02-14