Bo Beskow oljemålning

Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

6 000 SEK

BO BESKOW (1906-1989): Fiskeläger, signerad och daterad Beskow -35, olja på pannå, ca 38x45,5 cm

614618

2019-02-14