Serveringsvagn
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SERVERINGSVAGN, med tre brickor, 1900-talets första hälft, troligen Cesare Lacca, mörkbetsat trä, mässingshjul och handtag, höjd ca 88, 73x48 cm
Bruksslitage, smärre märken, senare knoppar
614637
2019-02-14