Arne Vodder

Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARNE VODDER, fåtölj, FD 161, 1960-tal, tillverkad för France & Daverkosen, bok, ställbar rygg och sits, lösa plymåer i brunrutig textil, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

614638

2019-02-14