Fåtölj 1900-talets andra hälft
2019-02-14
614664
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, kromad benstållning, stoppad sittdyna, klädsel i svart skinn, sitthöjd ca
Brukslitage