Theodor Lundh

Theodor Lundh
Theodor Lundh
Theodor Lundh
Theodor Lundh
Theodor Lundh
Theodor Lundh

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

THEODOR LUNDH (1812-1896): Hängande kramsfåglar, signerad och daterad T. Lundh 91, olja på pannå, ca 29,5x22 cm

614670

2019-02-20