Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OTTO MARSEUS STUFF VAN SCHRIECK, hans efterföljare, 1700-tal, komposition med djur och insekter, olja på duk, ca 41x31 cm

Spår efter spännram, krackeleringar, duklagning, retuscher

614673

2019-02-20