Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OTTO MARSEUS STUFF VAN SCHRIECK, hans efterföljare, 1700-tal, komposition med djur och insekter, olja på duk, ca 41x31 cm
Spår efter spännram, krackeleringar, duklagning, retuscher
614673
2019-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här