TV Cosmos Skantic

TV  Cosmos Skantic
TV  Cosmos Skantic
TV  Cosmos Skantic
TV  Cosmos Skantic
TV  Cosmos Skantic
TV  Cosmos Skantic
TV  Cosmos Skantic
TV  Cosmos Skantic
TV  Cosmos Skantic
TV  Cosmos Skantic

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TV, "Cosmos", Skantic Radio AB, 1960-tal, på teakunderrede, höjd ca 105 cm, 60x46 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad

614678

2019-02-18