Daniel Lebier "Quai de Montebells" olja

Daniel Lebier
Daniel Lebier
Daniel Lebier
Daniel Lebier
Daniel Lebier
Daniel Lebier

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DANIEL LEBIER (född 1941): "Quai de Montebells", signerad Lebier, olja på duk, ca 46x38 cm

614690

2019-02-15