Serveringsvagn
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, mässing samt målad plåt, handtag i trä, höjd ca 75 samt övriga största mått 80x50 cm
Serveringsvagnen är såld via Svenskt Tenn
Bruks och åldersrelaterat slitage
614697
2019-02-15