Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, mässing samt målad plåt, handtag i trä, höjd ca 75 samt övriga största mått 80x50 cm

Serveringsvagnen är såld via Svenskt Tenn

Bruks och åldersrelaterat slitage

614697

2019-02-15