Precy Chronograph Armbandsur
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PRECY CHRONOGRAPH ARMBANDSUR, troligen 1950-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, Imco stålband, serienr 1567-1090, kal L48, Ø ca 36 mm
Bruksslitage. En tryckknapp saknas. Chrongraph funktion osäkergång alt defekt. Fungerar vid inlämning. Ej funktionsgaranti.
614703
2019-02-16