Precy Chronograph Armbandsur

Precy Chronograph Armbandsur
Precy Chronograph Armbandsur
Precy Chronograph Armbandsur
Precy Chronograph Armbandsur
Precy Chronograph Armbandsur
Precy Chronograph Armbandsur
Precy Chronograph Armbandsur
Precy Chronograph Armbandsur

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

PRECY CHRONOGRAPH ARMBANDSUR, troligen 1950-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, Imco stålband, serienr 1567-1090, kal L48, Ø ca 36 mm

Kuntoraportti

Bruksslitage. En tryckknapp saknas. Chrongraph funktion osäkergång alt defekt. Fungerar vid inlämning. Ej funktionsgaranti.

614703

Päivämäärä:

2019-02-16