Zdzislaw Stanek oljemålning

Zdzislaw Stanek oljemålning
Zdzislaw Stanek oljemålning
Zdzislaw Stanek oljemålning
Zdzislaw Stanek oljemålning
Zdzislaw Stanek oljemålning
Zdzislaw Stanek oljemålning

Klubbat för:

9 200 SEK

6 000 SEK

ZDZISLAW STANEK (Polen 1925-1996): ´´Skonce III´´, sannolikt signerad ´´Stanek´´ och daterad 1958 a tergo, olja på duk, 73x80 cm

Ställvis förlust av färg vid kanten

614711

2019-02-16