Klubbat för:
9 200 SEK
6 000 SEK
ZDZISLAW STANEK (Polen 1925-1996): ´´Skonce III´´, sannolikt signerad ´´Stanek´´ och daterad 1958 a tergo, olja på duk, 73x80 cm
Ställvis förlust av färg vid kanten
614711
2019-02-16