Bordslampor i onyx

Bordslampor i onyx
Bordslampor i onyx
Bordslampor i onyx
Bordslampor i onyx
Bordslampor i onyx
Bordslampor i onyx

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-tal, onyx och mässing, höjd 58 cm

En med glapp, skärmskador

614712

2019-02-16