Bestick i silver
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BESTICK, 37 dlr, silver, varierade modeller, upplägningsbestick, bordsskedar, mm. bl a 4 bordsskedar, 26 teskedar, sockersked, supsked, smörgåsgaffel, tårtspade, total vikt ca 623 g (gaffel, sked och kniv i förp från 1860-tal).
Monogram, gravyr, repor
614726
2019-02-15