Bestick i silver

Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BESTICK, 37 dlr, silver, varierade modeller, upplägningsbestick, bordsskedar, mm. bl a 4 bordsskedar, 26 teskedar, sockersked, supsked, smörgåsgaffel, tårtspade, total vikt ca 623 g (gaffel, sked och kniv i förp från 1860-tal).

Monogram, gravyr, repor

614726

2019-02-15