Marcel Mouly

Marcel Mouly
Marcel Mouly
Marcel Mouly
Marcel Mouly

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MARCEL MOULY (Frankrike, 1918-2008): Komposition, signerad M. Mouly och daterad -1946, blandteknik, ca 64 x 49 cm

Ej examinerad ur ram

614739

2019-02-14