Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
VINKANNA, tenn, Frankrike, 1800-tal, märkt LE GRAND A LILLE, rikt dekorerad, höjd ca 26 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, locket löst, handtag till locket lagat, bucklor och repor
614741
2019-02-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner