Vaser
2019-02-15
614745
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VASER, 2 st., glas resp porslin, Erik Höglund, Boda, signerad H998/150, Gustavsberg 1900-talets början, höjd 14-15 cm