Fåtölj och fotpall SeatUp

Fåtölj och fotpall SeatUp
Fåtölj och fotpall SeatUp
Fåtölj och fotpall SeatUp
Fåtölj och fotpall SeatUp
Fåtölj och fotpall SeatUp
Fåtölj och fotpall SeatUp
Fåtölj och fotpall SeatUp
Fåtölj och fotpall SeatUp
Fåtölj och fotpall SeatUp
Fåtölj och fotpall SeatUp
Fåtölj och fotpall SeatUp
Fåtölj och fotpall SeatUp
Fåtölj och fotpall SeatUp
Fåtölj och fotpall SeatUp

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FÅTÖLJ samt FOTPALL, ´´SeatUp´´, 2000-tal, O H Sjögren, Tranås, björk, sits och rygg klädda i rot tyg, lös nackkudde, mekanisk funktion som dämpar när man sätter sig ner, lyfter sig när man skall ställa sig upp, brickmärkt, sitthöjd ca 50 cm

Bruksslitage, märken, repor

614752

2019-02-16