TV-Fåtöljer Göte Möbler

TV-Fåtöljer Göte Möbler
TV-Fåtöljer Göte Möbler
TV-Fåtöljer Göte Möbler
TV-Fåtöljer Göte Möbler
TV-Fåtöljer Göte Möbler
TV-Fåtöljer Göte Möbler
TV-Fåtöljer Göte Möbler
TV-Fåtöljer Göte Möbler
TV-Fåtöljer Göte Möbler
TV-Fåtöljer Göte Möbler
TV-Fåtöljer Göte Möbler
TV-Fåtöljer Göte Möbler

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

´´TV´´-FÅTÖLJER, 2 st, 1900-talets andra hälft, Göte Möbler, Nässjö, snurrfunktion, svärtat skinnklädsel, fot med jakaranda-imitation, brickmärkta, sitthöjd ca 38 cm

Slitage, repor, märken

614756

2019-02-16