Bruno Mathsson fåtöljer

Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BRUNO MATHSSON, ´´Karin 73´´ fåtöljer, 2 st, DUX, 1900-talets slut, stomme av förkromade stålrör, djuphäftade plymåer med ljus skinnklädsel, märkta, sitthöjd ca 36 cm

Bruksslitage

614762

2019-02-16