Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BRUNO MATHSSON, ´´Karin 73´´ fåtöljer, 2 st, DUX, 1900-talets slut, stomme av förkromade stålrör, djuphäftade plymåer med ljus skinnklädsel, märkta, sitthöjd ca 36 cm
Bruksslitage
614762
2019-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här