Soffa Chesterfieldmodell
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 1900-talets slut, Chesterfieldmodell, klädsel i skinn, på kulfötter i trä, bredd ca 155 cm, sitthöjd ca 41 cm
Bruksslitage, fötterna med märken, mindre skador och retuschering vid armen
614769
2019-02-18