Soffa 1940/50-tal
2019-02-16
614782
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SOFFA, 1940/50-tal, konkav front, lösa plymåer med fjädring, längd ca 180, sitthöjd ca 39 cm
Slitage, klädsel med fläckar