Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VITRINSKÅP, 1960/70-tal, 3 hyllor, TV-formade glasrutor, mörkbetsat trä, höjd ca 190 samt 120x45 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
614810
2019-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här