Ingrid Jövinger oljemålning

Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

2 000 SEK

INGRID JÖVINGE (1894-1976): olja på duk, signerad o daterad Ingrid Jövinger -51, ca 33x41 cm

614819

2019-02-15