Alma Öhrström oljemålning

Alma Öhrström oljemålning
Alma Öhrström oljemålning
Alma Öhrström oljemålning
Alma Öhrström oljemålning
Alma Öhrström oljemålning
Alma Öhrström oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALMA ÖHRSTRÖM (1897-1987): Gårdsmotiv, signerad AÖ, daterad 82, olja på duk, uppklistrad på pannå, ca 43x52 cm

614833

2019-02-20