Frank Beswick akvarell

Frank Beswick akvarell
Frank Beswick akvarell
Frank Beswick akvarell
Frank Beswick akvarell
Frank Beswick akvarell
Frank Beswick akvarell

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANK BESWICK (England, verksam ca 1881-1929): Annalkande storm, signerad och daterad F Beswick 1884, akvarell, ca 98x74 cm

614840

2019-02-14