Klubbat för:
300 SEK
1 200 SEK
WINGBACK CHAIR, fåtölj, England, 1900-talets andra hälft, klädd i grönt läder, höjd ca 115 cm, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, klädsel med skador
614850
2019-02-15