Erik Sääf oljemålning

Erik Sääf oljemålning
Erik Sääf oljemålning
Erik Sääf oljemålning
Erik Sääf oljemålning
Erik Sääf oljemålning
Erik Sääf oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ERIK SÄÄF (1856-1934): Tölz,
signerad och daterad E. Sääf 85, olja på pannå, 28x20 cm

Krackeleringar

614852

2019-02-15